Zakupy voucherów City Central

Zakupy voucherów City Central

Epidemia koronawirusa zahamowała większość gałęzi krajowej gospodarki, szczególnie mocno dotykając sektor turystyki. Hotele, pensjonaty, hostele oraz pozostałe obiekty noclegowe zostały zmuszone do ograniczenia lub zamrożenia działalności, a miliony ludzi – do pozostania w domach. Wielu z nich odlicza tylko czas do zmniejszenia restrykcji i opuszczenia czterech ścian choćby na krótki spacer. Inni planują już wakacyjne wyjazdy, czekając na właściwą chwilę. To idealny moment na przekucie planów w czyn – zakup vouchera od firmy City Central.

Co dostaniemy, zamawiając voucher City Central?

Wspomniany voucher to swego rodzaju bon inwestycyjny, gwarantujący klientowi korzyść na jeden z dwóch sposobów. Pierwsza opcja wiąże się z uzyskaniem nawet 20% rabatu na pobyt w naszych apartamentach. Wystarczy kupić bon podróżny na określoną kwotę (np. na 800 zł) i wykorzystać go w trakcie pobytu we Wrocławiu, kiedy już będzie można swobodnie się przemieszczać. Taki bon ma długi termin ważności – właściciel bez problemu użyje go zarówno w tym, jak i w następnym, 2021 roku. Przy wykupieniu promocyjnego vouchera z 20% rabatem na noclegi będzie można spożytkować np. nie 800 a 1000 zł.

Druga możliwość cieszenia się z bardzo opłacalnej inwestycji, którą niewątpliwie stanowi nasz bon podróżny, to zwrot pieniędzy. W przypadku gdy z jakichkolwiek powodów klient nie wykorzysta swojego vouchera ani w tym, ani w kolejnym roku, gwarantujemy, że otrzyma wpłaconą kwotę – a nawet więcej! Zapewniamy 25% stopy zwrotu, co oznacza, że za bon np. 800 zł, dostanie 1000 zł.

Voucher za opłaconą wcześniej rezerwację

Dla naszych klientów przygotowaliśmy jeszcze jedną atrakcyjną propozycję. Kierujemy ją do wszystkich, którym COVID-19 pokrzyżował plany urlopowe i zmusił do przełożenia wyjazdu na inny, jeszcze nieznany termin. Każdy, kto opłacił u nas rezerwację na nocleg i chciałaby ją teraz anulować, nie musi się martwić, ponieważ otrzyma voucher o wysokości wpłaconej kwoty.

Zdobyty bon będzie można wykorzystać tak jak promocyjny, czyli w tym i w następnym roku kalendarzowym.

COVIDoodporny voucher jako inwestycja

Proponujemy chętnym niespotykane dotychczas stopy zwrotu, wahające się w granicach od 10% do nawet 25%. Wychodzimy naprzeciw marzeniom ludzi, którzy nie są jeszcze pewni rzeczywistości, którą zastaną po ustąpieniu wirusa. Zapewne wielu z nas będzie chciało wyjechać choć na jeden dzień, choć na weekend, ale zastanawia się, czy to rozsądny pomysł zwłaszcza w czasach, w których tysiącom przyjdzie oszczędzać. Jesteśmy pewni, że może to być dodatkowy argument przemawiający za zakupem naszego vouchera, ponieważ bon może stanowić oryginalną, ale pewną inwestycję i alternatywę dla lokowania funduszy np. w bitcoinach czy akcjach. Zapewniamy gwarancję odporności na każdego rodzaju ograniczenia będące konsekwencją koronawirusa.

Gorąco zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty i przekonania się, że to doskonały pomysł. W razie wątpliwości chętnie udzielimy informacji na wszelkie nurtujące pytania.