Mieszkania na kwarantannę

Mieszkania na kwarantannę

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób, które ze względów bezpieczeństwa pragną odseparować się od swojej rodziny. Kierujemy ją m.in. do klientów, którzy podejrzewają, że mogli w ostatnim czasie mieć styczność z chorym na COVID-19 i chcą uchronić swoich bliskich przed ryzykiem zarażenia.

Mieszkania na kwarantannę – dla bezpieczeństwa rodziny

Uważnie śledzimy sytuację na rynku, by móc świadczyć klientom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie i w stu procentach spełniać ich oczekiwania. Udostępniamy nasze obiekty osobom będącym w delegacji w celach służbowych. W ramach najmu krótkoterminowego oferujemy pokoje również chętnym, którzy czują potrzebę odizolowania się od rodziny. Do tej grupy zaliczają się m.in. obywatele Polski, którzy niedawno powrócili z zagranicy i zostali skierowani na kwarantannę. Dzięki nam mają możliwość zatrzymania się w jednym z naszych przytulnych mieszkań wyposażonych we wszelkie udogodnienia. Zapewniając bezpieczeństwo swoim bliskim, mogą jednocześnie spędzić czas w komfortowych warunkach.

Doskonale rozumiemy troskę klientów o zdrowie najbliższych, dlatego oferujemy mieszkania na kwarantannę na 14 dni. Pobyt w naszych pokojach to rozsądne rozwiązanie także dla osób pracujących zdalnie, które nie mają w domu odpowiedniej przestrzeni do wykonywania obowiązków zawodowych. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnym czasie wielu z nas obawia się o swoje zatrudnienie. Mając to na względzie, pragniemy umożliwić wszystkim pracownikom biurowym skupienie się na wykonywanej pracy w atmosferze wspierającej skupienie i kreatywność.

Pobyty długoterminowe w wysokim standardzie

Poza najmem krótkoterminowym do naszej oferty wchodzą też długie pobyty. Proponujemy klientom szereg opcji noclegowych na dłuższy termin, czyli od jednego miesiąca wzwyż. Zainteresowane osoby mogą zarówno wynająć jeden pokój w mieszkaniu, jak i zdecydować się na wykupienie pobytu w całym mieszkaniu w wysokim standardzie. Przeznaczone na cele mieszkaniowe apartamenty są przestronne, urządzone przytulnie i z dużym wyczuciem smaku. Przyłożyliśmy wszelkich starań, aby każdy gość czuł się u nas jak w domu.
Polecane przez nas pokoje oraz mieszkania wyróżniają się nie tylko elegancką aranżacją i bogatym wyposażeniem. Cechuje je bardzo atrakcyjna cena wynajmu. Oferujemy miejsca noclegowe w niezwykle korzystnych stawkach, wyróżniających się na tle konkurencyjnych obiektów na wrocławskim rynku usług noclegowych.

Udogodnienia dla gości

Do licznych udogodnień naszych apartamentów zalicza się doskonała lokalizacja – hostele znajdują się w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta. Z łatwością można się z nich dostać do dowolnego punktu na piechotę lub korzystając z komunikacji miejskiej. Wszystkie dysponują miejscami parkingowymi w monitorowanym garażu podziemnym, więc za dodatkową opłatą osoby zmotoryzowane mogą bezpiecznie zagarażować swój samochód. Prócz tego przy części obiektów mieszczą się darmowe parkingi publiczne (o dostępność najlepiej zapytać wcześniej w recepcji).

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie oraz życzenia klientów. Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji.